O společnosti

O společnosti

Naše firma ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. nabízí své služby v oblasti projektování a realizací staveb od roku 2019. Jsme mladá společnost, ale i za krátkou dobu našeho působení jsme získali mnoho cenných zkušeností, které dnes využíváme v praxi.

Zajistíme hladký průběh stavby. Uděláme maximum, abyste s naší prací byli spokojeni a aby všechno šlo podle plánu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně, nabízíme časovou flexibilitu a bezkonkurenční cenové nabídky.

Vyslechneme si Vaše požadavky a poradíme, které řešení bude pro Vás tím nejefektivnějším. Věříme, že dokážeme splnit jakékoliv nároky ze strany klientů.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Najdete nás v Jeseníku, ale zakázky realizujeme po celé České republice.

Naši hlavní činností je komplexní projektová a inženýrská činnost v oboru stavebnictví. Pomůžeme Vám s návrhem, vypracujeme projektovou dokumentaci, pomůžeme Vám zařídit stavební povolení a realizační dokumenty stavby. Pomůžeme Vám zajistit veškeré potřebné dokumenty rychle, kvalitně a precizně. Poradíme s jakýmkoliv problémem.

V rámci projekčních a inženýrských služeb zajišťujeme řešení na míru. Splníme Vaše veškeré požadavky. Poradíme a vysvětlíme případné nejasnosti. Zákazníkovi přinášíme plný servis a naší prioritou je jeho maximální spokojenost.

Zpracování projektové dokumentace zajišťujeme pro všechny stupně projektové dokumentace pozemních a inženýrských staveb. Nabídnout Vám také můžeme dozor na stavbě, díky kterému budete mít jistotu, že všechno proběhne podle plánu. Nabízíme také realizace staveb na klíč.

Práce zajišťujeme jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce stávajících objektů. Dokumentace je zpracovávána ve všech profesích podle platných předpisů a norem.

Fotografie
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti